Hakkımda

Merhaba,

Hayatımda büyük heyecanla açtığım sayfama hoşgeldiniz.

Ben Leila Jebelli. 1968 Tehran – İran doğumluyum. 1990 yılından beri Türkiye’de yaşıyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Tehran Üniversitesi’nde İngilizce Tercümanlık Lisans Eğitimi, Hilton Üniversitesi’nde Pazarlama Eğitimi aldım. 24 yıllık profesyonel iş yaşamımda JCB, Hilton ve Çimentaş Group gibi uluslararası firmalarda yönetim kademesinde görevler üstlendim.

Çalışma hayatım boyunca, Türkiye, ABD, İtalya, İran, Almanya, Pakistan, Fransa, Ürdün, Mısır, Romanya, Bulgaristan ve İngiltere gibi çeşitli kültürlerle çalıştım.

Ana dilim Farsça’nın yanı sıra ileri seviyede İngilizce, Türkçe ve orta seviyede İtalyanca biliyorum.

Özel sektörde profesyonel iş yaşamıma devam ederken, Adler Central Euope’dan Koçluk yetkinliği aldım. 7 yıldır Profesyonelce Yönetici Koçluğu yapmaktayım. 2014 yılından 2 Rusya, 6 AB olmak üzere dünyada tek patentli enerji sistemi olan ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kabul edilen Kozmoenergetika yetkinliği aldım ve en yüksek seviyesi olan Magister Zoroastrist derecesine yükseldim. Evrenin bana şu ana kadar sunduğu 1970 den fazla seans deneyimi için minnettarım.

Profesyonel Koçluk ve Kozmoenergetika alanındaki yıllara dayanan tecrübelerimi sentezleyerek Plena Performans Koçluk sistemini kurmuş bulunmaktayım. Plena Performans Koçluğu ile danışanlarımla yaptığım değişim, gelişim, içsel keşif ve mutluluğa yönelik çalışmaların yanı sıra yaşamlarının farklı alanlarını da geliştirmek isteyen, iş ya da öz yaşamlarında anlam, amaç, yön ve doyum arayan bireylere büyük bir keyif ve tutkuyla hizmet vermekteyim.

Doğa ve deniz tutkunuyum. Hayvanları çok severim. Seyahat etmeyi ve farklı kültürler tanıyarak kendimi geliştirmeyi yaşam biçimim haline getirdim.

Başarılı ve mutlu bir yaşam yolculuğunda buluşmak dileğiyle ….