Başarı ve Plena Performans Koçluğu

Başarılı ve Mutlu

Başarı ve Plena Performans Koçluğu

Bazı insanlar başarılı olmazken, bazı insanlar nasıl olur da hep kazanıyor ve “en tepede”  olmayı başarıyor? İnsanları başarıya götüren ilkeler neler? Yalnızca kariyer ve maddi açıdan değil; kişisel, sosyal ve spiritüel yaşamlarında da başarılı olan insanlar neler yapıyor?

Nasıl Başarılı Olunur

Nasıl Başarılı Olunur

İnsanları başarılı yapan şey, sistematik ve izlenmesi kolay, belirli yasalar ve ilkelerdir. Bu yasaları izlerseniz, hangi sorumluluklar altına girerseniz girin, başarıya ulaşırsınız.

Birinci adım; Değerlerinizi, hedeflerinizi ve hayallerinizi doğru tanımlamaktır. Gerçek kimliğinizi farkına varmaktır. Gerçekte kim olduğunuzu hatırlamaktır.

Bu dünyada her birimiz yaşamımızı en üst seviyede yaşayabiliriz. Her ne işe girersek girelim başarılı olabilir ve kendimizi iyi hissedebiliriz. Yaptığımız her şeyde en iyisi hedefleyebilir ve bunu gerçekleştirebiliriz.

Nasıl mı? Bizler kesin ve belirli yasalarla yönetilen sistemli bir evrende yaşıyoruz. Bu yasalarla uyum içinde yaşadığımızda, başarıya ulaşırız. Başarısız olmamızın tek sebebi, bu ilkeler ve yasaları unutmak ve onlara uygun hareket etmemektir.

Siz de mesleğinizde, ilişkilerinizde, maddi durumunuzda spiritüel yaşamınızda ve altına elinizi koyduğunuz her işte başarılı olmayı seçtiyseniz Plena Performans Koçluğuyla, bu başarıya giden bilimsel programla bireysel motivasyonunuzu arttırıp, size özel yol haritasıyla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başarısız olmanın, yeterince zeki olmamak, sıkı çalışmamak, eğitimli olmak veya çok istemekle ilgisi yok. Başarısız oluyorsunuz çünkü başarının nasıl işlediğini bilmiyorsunuz. Başarıyı harekete geçiren ve sizi ona doğru götüren belirli yasalar ve güç ilkeleri var. Kendinizi bu yasalara adapte ederseniz, başarı kaçınılmazdır. Başarı tek başına şansla, eğitimle ya da çok çalışmakla gerçekleşmez. Başarı bir bilimdir. Siz de daha fazla para kazanmak, daha mutlu ilişkiler kurmak, daha sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak ya da hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız – ki bu sizin en doğal ve doğuştan gelen hakkınız- Plena Performans Koçluğuyla tanışıp bizimle yüz yüze görüşebilirsiniz.

Plena Performans Koçluğu ile Kendinizi Keşfedin

Plena Performans Koçluğu ile Kendinizi Keşfedin

Bankada yüklü bir hesap, belirli bir model/marka otomobil, büyük bir ev, ünvanlı bir iş vs … başarının ta kendisi değildir. Bunlara sahip olmak, sizin başarıya ulaştığınız anlamına gelmez. Bunlar başarı sürecindeki basamaklardır, nihai hedef değildir. Nihai hedef mutlu olmak ve mutlu yaşamaktır. Başarı net bir varış noktası değildir; seçtiğimiz yolun ve bu yolculuğun sonu yoktur. Her aşamada hedeflerimize, hayallerimize doğru sürekli bir gelişimdir. Hiç bitmeyen bir farkındalık ve büyüyen bir bilgeliktir.

Başarılı olmak için iki şeyi bilmeniz gerek:

  1. Yaşamdan ne istediğiniz
  2. Başarının sizin seçtiğiniz yönünüz olduğu

Kendiniz için başarıyı tanımlayabilecek tek kişi SİZSİNİZ. Toplumun ve başkalarının size istemeniz gerektiğini söylediği hedefler belirlemek yerine, kendi yönünüzü kendiniz belirleyin. Eğer başkalarının belirlediği yolda ilerlerseniz, günün birinde kendinizi bir merdivenin tepesinde mutsuz bulabilirsiniz.

Başarılı ve Mutlu

Başarılı ve Mutlu

Plena Performans Koçluğu Hakkında Detaylı Bilgi Almak için

http://www.leilajebelli.com/plena-bireysel-performans-koclugu

Yorum yap