Kobiler İşlerini Kurumsal Koçlukla Büyütüyor

Kobiler İşlerini Kurumsal Koçlukla Büyütüyor

 

İşini büyütmek isteyen, piyasalardan daha fazla pay sahibi olmak isteyen işletmeler mutlaka Plena Kurumsal Performans koçluğu desteği ile hedefledikleri sonuçlara ulaşıyor.

 

Kobileri Başarıdan Uzaklaştıran Sebepler

Birçok kobi her gün önemli sorunlarla karşılaşıyor fakat bu sorunların sadece semptomlar/belirtiler olduğunu ve altında yatan nedeni çözmeden bu semptomları gidermenin mümkün olmadığını farkında değiller.

 

İşletmeler rekabet üstünlüğü yakalamak adına değerli zamanlarını ve oldukça yüklü bütçelerini harcayarak sorunları gidermek isterken, yüzeysel bir temizlikle yetiniyorlar ve asıl çözüme ulaşamıyorlar.  Kök nedeni çözülmeyen sorunlar bir süre sonra yeniden ortaya çıkarak işleyişi yavaşlatır ve kobiyi hedeflerinde uzaklaşmaktadır. Günümüzün ekonomik koşullarında rekabet edebilirliğinin bu denli önemli olduğu ve fark yaratmak zorunda olunan  bir ortamda kısır döngüye zaman ve maddi kaynak kaybetmemek için Kurumsal Koçluk hizmeti almaya deneyin.

Kurumsal Koçluk Size Hangi Alanlarda Başarı Sağlar

Plena Kurumsal Performans Koçluğu hizmeti işinizi ve ekibinizi değerlendirmenizi yardımcı olarak, Genel Yönetim, Satış Pazarlama, Operasyon, Üretim, Finans ve İK alanlarında ekibinizi geliştirmeniz ve parlatmanız gereken noktaları belirlemenizi yardımcı olur.

Plena Kurumsal Performans Koçluğu ile Sağlayacağınız Başarılar

  • Tekrarlanan sorunların gerçek nedenlerini bulmak

 

  • Kök nedenleri efektif bir biçimde gidermek

 

  • Şirketinizi daha yetkin bir biçimde yönetmenizi sağlamak

 

  • Kaybı önlemek, üretimi arttırmak

 

  • İşinizi büyütmek ve uzun vadede daha verimli hale getirmek

Yorum yap